Letní soustředění 2021

II. turnus

Druhý týden našich příměstských táborů patřil již starším dívkám ze závodní i z nezávodní skupiny, které se také přenesly do naší gymnastické šmoulí vesnice.
Náplní soustředění byla práce na závodních sestavách, zvyšování fyzické kondice, práce s náčiním a zlepšování rozsahu. Jako výlet jsme si letos přichystali cestu na velbloudí farmu do Záhostic, kde jsme se všichni (včetně trenérek 😃) povozili na velbloudech a povodili si lamy. Parádně jsme si to užili. 🤩
Všechny závodnice chválíme za jejich tréninkové nasazení a píli. ❤
 

 

Na fotografie ze soustředění se můžete podívat v rubrice Fotogalerie -

Letní soustředění 2021 II. turnus.

Čestné prohlášení

Prosíme před návštěvou prvního tréninku nám vyplňte toto čestné prohlášení.

https://mgsokoltabor.wbs.cz/aktuality/cestne_prohlaseni_covid_19.pdf

Děkujeme

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Tréninky zahajujeme dle rozvrhu, který jste dostali v SMS od pondělí 6.9. 2021

Nábory na nový školní rok z důvodu vyčerpané kapacity letos nepořádáme.

Na všechny už se moc těšíme.

 

Letní soustředění 2021

Nejmenší šmoulíci

Srpen ve znamení tří turnusů letního soustředění odstartovala skupinka našich nejmladších závodnic ve věku 5 - 7 let.
Děvčátka absolvovala každodenní ranní i odpolední tréninky, v rámci celotáborové hry se přenesla do šmoulí vesnice a užila si odpočinkový výlet do Písku, do mraveniště.
Všechny malé závodnice chválíme. Své první soustředění zvládly na výbornou. ❤🥇👍
Na fotografie ze soustředění se můžete podívat v rubrice Fotogalerie, ve složce Soustředění 2021 - Nejmenší šmoulíci
 

 

Oddílové závody Summer Cup 2021

Předposlední týden v červnu se nesl ve znamení maratonu oddílových závodů.

Kvůli vládním nařízení a opatření jsme dětem závod rozdělili na tři dny.

V každém dni se představily jiné kategorie závodnic.

Na fotografie ze závodů se můžete podívat v rubrice Fotogalerie - Summer Cup 2021.

Děkujeme rodičům za podporu a závodnicím, že se nebály po tak dlouhé době nastoupit na závodní koberec a ukázat, co se naučily. Na nácvik nových sestav byla velmi krátká doba a o to více oceňujeme všechny odvážné závodnice.

Jste naše hvězdičky.

Letní soustředění 
 
Potvrzujeme konání všech termínů letního soustředění.
V průběhu tohoto týdne budou nahlášeným dětem rozdány závazné přihlášky, které prosíme vyplnit a odevzdat co nejdříve.
I letos bude soustředění formou příměstského tábora v sokolovně.
Pro obrovský zájem jsme letos vypsali 3 termíny a hlásíme, že jejich kapacita je naprosto vyčerpaná. 
1. termín: 2.8. - 6.8. určeno pro ročníky 2014 + 2015
2. termín: 9.8. - 14.8. od ročníku 2013 a starší
3. termín: 16.8. - 21.8. od ročníku 2013 a starší
Veškeré informace k jednotlivým termínům budou uvedené na přihláškách.

 

BAZAR TRIKOTŮ A NÁČINÍ

Byla vytvořena nová rubrika, kam budeme postupně vkládat dresy a oblečení, které máme u sebe po holkách.

Pokud by se Vám něco líbilo a chtěli byste na holkách vyzkoušet nebo pořídit,

napište na e-mail Roztocilova.Maggie@seznam.cz.

Oblečení přineseme holkám na trénink, kde si je můžou vyzkoušet.

K prodeji

V případě zájmu napište na e-mail: Roztocilova.Maggie@seznam.cz.

Přineseme vybrané oblečení na trénink a můžou ho holky vyzkoušet.

1) Růžovo - zeleno - černo - bílý závodní dres, odhadem ve velikosti 152.

cena: 850,- Kč

Od 24.5. 2021 se tréninky vrací k normálu a trénujeme podle rozpisu ze září, který najdete v sekci Tréninky.

Děti dostaly minulý týden papírky s informacemi a o víkendu jsme Vám rozesílali SMS.

Těšíme se na Vás

Čestné prohlášení

Zde si můžete stáhnout formulář na čestné prohlášení o negativním testu na Covid – 19.

https://mgsokoltabor.wbs.cz/aktuality/cestne_prohlaseni_clena_-_covid_19_rok_2021.docx

Výsledky soutěže O nejkrásnější velikonoční kraslici

Děkujeme všem závodnicím, které se zúčastnily naší netradiční soutěže O nejkrásnější velikonoční kraslici. Přišla nám velká spousta nádherných, zajímavých i netradičních kraslic. 
Chceme pochválit všechny závodnice a na dálku jim tleskáme. Jste velké šikulky! ❤️
Bylo těžké vybrat to nejkrásnější. Tak jsme nakonec vybrali top 4.
 
Autorkami kraslic jsou: Nikola Nováková, Nikola Rypáčková, Vanesa Dohnalová a Justýna Kohoutková. 🥇
 
Gratulujeme a slibujeme, že až se znovu uvidíme, odměníme všechny závodnice, které se soutěže zúčastnily.
 
 
 
 

 
Soutěž O nejkrásnější velikonoční kraslici
 
Každý rok na konci března pořádáme pohárový závod nazvaný Velikonoční kraslice.
Letos bohužel kvůli epidemiologické situaci závod nemůžeme uskutečnit.
Místo sportovní soutěže vyhlašujeme výtvarnou soutěž
O nejkrásnější velikonoční kraslici.
Fantazii a různým technikám se meze nekladou. Zapojit se může každý.
A snahu všech soutěžících odměníme.
 
Soutěž potrvá od 28. 3. 2021 do 6. 4. 2021
Fotografie kraslic zasílejte na tento e-mail: Roztocilova.Maggie@seznam.cz
Budeme se těšit. 😍

 

Výherci zimní fotosoutěže

Všem závodnicím děkujeme za zaslané fotografie. Máme radost, že jste se zapojily do soutěže.

Z 53 došlých fotografií jsme vybrali 5 nejlepších.

Vítězkám moc gratulujeme.

Malé ocenění máme nachystané pro všechny účastnice soutěže. heart

Výherní fotografie:

Aneta Zedková

Anežka Dvořáková

Erika Zeinerová

Michaela Makovcová

Veronika Schmidtová

Cvičení s míčem

S nadějí vyhlížíme březen a možné rozvolňování opatření.
K tomu vyhlížení jsme pro holky natočily krátké cvičení s míčem.
Snad se zase brzy uvidíme. ❤️
 

Hudby na sestavy

Pokud by holky chtěly trénovat doma sestavy, neváhejte si napsat o hudby na e-mail: Roztocilova.Maggie@seznam.cz

Prosím jen nezapomeňte připsat jméno závodnice, abych poslala správnou hudbu.

Za celý oddíl bychom chtěly poděkovat naší závodnici a trenérce v jedné osobě Veronice Schmidtové. Již od podzimu pomáhá při svém studiu v táborské nemocnici.
Jsme rády, že i přes velkou únavu a stres neztrácí smysl pro humor a gymnastický rozsah. 🙂
Velmi si vážíme také práce všech rodičů našich gymnastek, kteří v této těžké době
pracují ve zdravotnických zařízení.
Děkujeme❤️
 

 

Video tréninky

Byla přidána nová rubrika video tréninků, podle kterých si holky mohou zacvičit.

Vedle našich videí, najdete také videa od Moniky Vlčkové z GymGym.

Tak rychle do dresu a cvičíme :)

Příspěvky na druhé pololetí - leden 2021

Vážení rodiče,

příspěvky na nové pololetí se budou platit až po zahájení tréninků a cena bude snížena o všechny neodcvičené měsíce.

Pokud už nebudete chtít v gymnastice pokračovat, můžete si požádat o vrácení peněz za podzimní cvičení.

VELKÁ ZIMNÍ GYMNASTICKÁ FOTOSOUTĚŽ

Fotosoutěž je zase zpátky a zúčastnit se ji může každá gymnastka v našem oddíle!

Pravidla: soutěž je určená pro všechny závodnice - přípravky, závodní i nezávodní skupiny, malé i velké gymnastky - prostě úplně pro všechny!

V čem se soutěží? O nejoriginálnější zimní gymnastickou fotografii

(Vánoce se taky počítají, takže jestli máte gymnastické fotky u stromečku, neváhejte a posílejte.)

Ale pozor - podmínkou je zimní tématika pojatá jakýmkoliv způsobem - doma, venku, na lyžích,  v kostýmu Santa Clause... v čemkoliv a kdekoliv.laugh

Nehodnotí se gymnastický rozsah, ale originalita.

Fotky zasílejte na e-mail: roztocilova.maggie@seznam.cz

nebo do zpráv na Facebookový profil: https://www.facebook.com/mgsokoltabor

Můžete poslat libovolný počet fotek.

Deadline pro poslání fotek: 10.2.2021

Tak 3..2..1... a fotíme!

 
Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a splněných přání v novém roce.
Děkujeme za Vaši přízeň a podporu, které si v této obtížné době velmi vážíme. ❤️
Doufáme, že příští Vánoce oslavíme zase společně při tradiční vánoční akademii.
Letos s Vámi rády sdílíme vzpomínku na závěr divadelního představení Kouzlo Vánoc.
Snad i Vám vnese do srdce vánoční kouzlo, tak jako nám.
Veselé Vánoce přejí Eva a Markéta.
 

 

Zavření sportovišť od pátku 18.12.

Z nařízení vlády se od pátku 18.12. ruší tréninky moderní gymnastiky do odvolání.

Budeme doufat, že se uvidíme v lednu následujícího roku.

Poslední den tréninků je tedy čtvrtek 17. 12. - dle tréninkového rozpisu.

Změny v trénování: skupiny F - 2016 a mladší se ve středu 16.12. spojují v jednu skupinu

od 15:30 - 16:30

skupiny D1 + D2 ročník 2014 se spojují v jednu skupinu a trénují místo pátku

ve středu od 16:30 - 17:30. Jako náhradu za páteční zrušený trénink.

 

Rozpis tréninků od 3.12. - 22.12.

Zde najdete rozpisy tréninků na prosinec.

https://mgsokoltabor.wbs.cz/aktuality/rozpis_treninku_prosinec_2020.pdf

Dny tréninků zůstaly zachovány, i označení skupin. Hledejte tedy pod svou skupinou a příjmením závodnice. V případě, že nenajdete jméno závodnice, ozvěte se prosím. Za případné opomenutí se dopředu omlouváme.

Bohužel z kapacitních důvodů musely být některé tréninky zkráceny nebo zrušeny.

V případě, že nemáte vůbec zájem do Vánoc chodit trénovat, napište nebo zavolejte, volná místa nabídneme dalším závodnicím.

Zvažujeme nějaké náhrady o Vánočních prázdninách  - 28.-31. 12. - prosíme dejte nám vědět, zda byste měli o tréninky zájem či nikoliv.

Děkujeme a od čtvrtka se budeme těšit.

ZAČÍNÁME TRÉNOVAT!

Od čtvrtka 3.12. začínáme opět trénovat podle vytvořených skupin.

V tuto chvíli pracujeme na uspořádání skupin tak, aby to odpovídalo požadavku

9 dětí + 1 trenérka.

Prosíme o vyčkání, v průběhu úterý/středy zveřejníme informace o tom, jaká skupina bude trénovat a kdy.

Na všechny už se moc těšíme heart

Audio rozcvička

Tentokrát pro vás nemáme video, ale zkusily jsme vytvořit audio rozcvičku.

Buď si ji můžete jen pustit kliknutím na tento odkaz:

https://mgsokoltabor.wbs.cz/aktuality/audio_rozcvicka.mp3

A nebo stáhnout do svého notebooku, tabletu či mobilu přes portál uloz.to

https://uloz.to/file/Sv1FPGMsKf8c/audio-rozcvicka-mp3

heslo pro stažení: tjsokoltabor

Předem se všem maminkám omlouváme za rozbité lustry a zničené vázy v zápalu cvičení. 😀

 

Cvičení pro nejmenší

Myslíme i na naše milé malé gymnastky. A nejen na ně. Zacvičit si můžou i bráchové.

Vezměte plyšového kamaráda a zacvičte si spolu s námi. 

(Zvané jsou i starší gymnastky)

Den republiky

„Bez Sokola by nebylo legií, bez legií by nebylo republiky.“
I my se jako každý rok připojujeme k oslavám Dne republiky, i když letos bohužel jen online.
Odpočiňte si od starostí a zasněte se s námi u vystoupení na motivy symfonické básně
Bedřicha Smetany - Vltava.

Cvičení se švihadlem

Zveme malé i větší gymnastky k tréninku základních skoků a procvičení si jednoduchých manipulací se švihadlem, které můžete provádět i u sebe v pokojíčku.

Online tréninky bohužel nejsou v našich silách, tak vytváříme alespoň krátká videa, podle kterých si holky mohou doma zacvičit.

Tak najděte švihadlo ve skříni a zaskákejte si s Verčou. heart

Rozcvičení

Pro všechny naše gymnastky, malé i velké, znovu zveřejňujeme krátkou rozcvičku na hudbu.
Tak honem do dresu a zacvičte si s Verčou. heart
 

Aktuální informace

Od pondělí 12.10. bohužel musíme zrušit všechny tréninky moderní gymnastiky - zatím na uvedených 14 dní. Budeme informovat o vývoji vládních nařízení a omezení.

12.10. 2020 - 25.10.2020 - rušení tréninku z důvodu vládního nařízení.

Nově nás můžete sledovat také na Instagramu.

https://www.instagram.com/tjsokoltabor/

TÁBORSKÝ POHÁR 10.10. 2020

Tělocvična T.J. Sokol v Táboře

Závodnice 0. kategorií

kategorie 0.D: Navrátilová Rozálie - 1. místo, Pitálková Klára - 2. místo,

Rybaříková Linda - 3. místo

Kategorie 0.C: Pitálková Alena - 2. místo, Stejskalová Hana - 3. místo

kategorie 0.B: Dvořáková Barbora - 1. místo, Jarošovvá Dominika - 2. místo,

                             Dušková Terezie - 3. místo, Lemonnier Odetta + Palečková Anna - 4.-5. místo

Kategorie 0.A: Kupková Michaela - 1. místo, Kupková Veronika - 2. místo,

Zeinerová Erika - 3. místo

Závodnice I. kategorie

Kategorie I.A ročník 2012: Dohnalová Vanesa - 5. místo, Papežová Veronika - 7. místo

Kategorie I.A ročník 2011:Řezáčová Markéta - 1. místo,  Soukeníková Ema - 4. místo,

Zdeňková Karolína - 5. místo

Kategorie I.B: Krámová Adéla - 4. místo, Pekařová Vendula - 5. místo, Ebertová Lucie - 6. místo,

 Hrstková Nela - 7. místo, Rybaříková Elena - 8. místo, Samková Natálie - 9. místo, Dubrovina Kira - 10. místo,

Černá Dominika - 12. místo

Závodnice II. + III. kategorie

Kategorie II. ročník 2009: Zelenková Anna - 1. místo, Jonak Nelly - 2. místo,

Karbanová Karolína - 3. místo

Kategorie II. ročník 2010: Pazderková Apolena - 3. místo, Šíblová Denisa - 5. místo,

Rypáčková Nikola - 6. místo, Papežová Kristýna - 7. místo

Kategorie III.: Šíblová Laura - 5.-6. místo, Hofmannová Julia - 7. místo

Závodnice V. kategorie + kombinovaného programu

Kategorie V.: Zedková Aneta - 2. místo

Kategorie KP I.: Méry Natálie - 2. místo, Hubáčková Tereza - 5. místo

Kategorie KP III.: Janů Dominika - 1. místo, Stuchlíková Laura - 2. místo

Informace pro rodiče

Příští týden pokračujeme v trénování normálně dle tréninkového rozvrhu.

Žádné změny ani úpravy tréninkových skupin nebudou.

Omezená je pouze přítomnost rodičů v tělocvičně a v malém sálku. Tréninky musí probíhat bez rodičů.

Děkujeme za pochopení

MIMOŘÁDNÉ  OPATŘENÍ

Ministerstvo zdravotnictví dne 9.9.2020 vydalo MIMOŘÁDNÉ  OPATŘENÍ, kterým zakazuje všem osobám s účinností ode dne 10.9.2020 pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének ve všech vnitřních prostorách staveb.

Toto opatření se nevztahuje na sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže atd.

Předsednictvo T.J. Sokol v Táboře vyhlašuje zákaz pobytu rodičů a doprovodu našich členů

v prostorách tělocvičny, malého sálu a klubovny.

Za dodržení tohoto nařízení odpovídají trenéři a cvičitelé jednoty.

Děkujeme za pochopení

 

 

Tréninky v novém školním roce začínají od čtvrtka 3.9. 2020

dle rozvrhu tréninkových skupin.

Těšíme se na Vás

Rozvrh tréninků pro rok 2020/2021

V rubrice "TRÉNINKY" naleznete rozpis skupin a jejich tréninků.

Prosím vezměte na vědomí, že rozdělení skupin je stálé a neměnné.

Skupiny jsou vytvořené tak, aby se trenérky mohly co nejlépe věnovat dívkám vzhledem k jejich schopnostem a závodnímu zaměření.

Všechny skupiny jsou již plné a nelze děti ve skupinách měnit ani si skupinu vybírat.  

Děkujeme za pochopení.

Meteor Cup

20.6. 2020

Netradiční jarní sezónu jsme zakončily tradičně na závodech v Českých Budějovicích, i když tentokrát vlivem okolností v omezenějších podmínkách bez diváků.

Děkujeme všem závodnicím za reprezentaci oddílu, rodičům za podporu a trenérce Verče za pomoc.

A děkujeme také oddílu TJ Meteor ČB za organizaci závodu.

Kategorie 0.C - Kupková Veronika - 1. místo, Kupková Michaela - 2. místo,

Zeinerová Erika - 3. místo

Kategorie I. B - Kolářová Zuzana - 6. místo

Kategorie I.A - Řezáčová Markéta - 7. místo, Dohnalová Vanesa - 11. místo, Pochylá Isabela - 12. místo, Zdeňková Karolína - 13. místo, Soukeníková Ema - 14. místo

Kategorie II - Beňová Adéla - 4. místo, Němečková Denisa - 8. místo, Zelenková Anna - 9. místo, Pazderková Apolena - 10. místo

Kategorie V - Zedková Aneta - 4. místo

Kategorie KP I - Méry Natálie - 2. místo, Hubáčková Tereza - 3. místo

Kategorie KP II - Slabová Tereza - 4. místo

Kategorie KP III - Janů Dominika - 3. místo

Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky závodů.

Informace k zahájení tréninků

aneb COVID - 19  gymnastické jedenáctero

  1. - Na 1. trénink je nutné přinést vyplněné prohlášení: https://mgsokoltabor.wbs.cz/aktuality/cestne_prohlaseni_clena_-_covid_19.doc    Případně je možné vyplnit na místě, ale je nutné přinést si vlastní propisku. Apelujeme na rodiče, aby prohlášení přinesly již vyplněné s sebou, jinak místo tréninku budeme muset řešit podepisování.
  2. Vstup do budovy pouze v rouškách (cvičí se ale bez nich)
  3. Pokud možno přijít ve věcech na cvičení, aby se zrychlilo převlékání - nelze využívat šatny
  4. Je nutné přinést jakékoliv cvičky (tenisky, kecky, baletní piškoty, botasky...) - z hygienických důvodů zatím nemůžeme využívat koberce
  5. Zákaz cvičení naboso
  6. Není povolena přítomnost rodičů, sourozenců a dalších diváků v tělocvičně ani v sálku
  7. Až do odvolání není možné půjčovat žádné náčiní ani si nechávat vlastní náčiní v nářaďovně
  8. Tréninky budou kratší o cca 10 minut, aby byl čas na převlečení, odchod a vyvětrání
  9. Do sálku nevstupujte před odchodem předchozí skupiny, vstup jen na vyzvání trenéra
  10. Apelujeme na důsledné dodržování hygieny (mytí ruku, dezinfekce)
  11. Zákaz vstupu na trénink s příznaky jakéhokoliv infekčních onemocnění (ani s rýmou)

https://mgsokoltabor.wbs.cz/aktuality/cestne_prohlaseni_clena_-_covid_19.doc

Carlsbad HomeCup 2020

Kategorie XIV - mezinárodní program 2009 - Potužníková Natálie: 7. místo

Natálka Potužníková reprezentovala oddíl v historicky prvních online gymnastických závodech. Konkurence v mezinárodní kategorii byla opravdu veliká.

Natálka se svou sestavou vybojovala skvělé 7. místo.
Ve své kategorii získala také největší divácké ocenění. 🏆

 

Všem moc děkujeme za podporu, vážíme si toho. heart

Natálce děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

 

Obnovení tréninků

S radostí přinášíme pozitivní zprávu o obnovení činnosti našeho oddílu.🥳
Od pondělí 11.5. 2020 se vracíme k trénování podle tréninkového rozvrhu platného pro všechny skupiny.
Prosíme rodiče, aby nám dali vědět (e-mail, sms, chat), zda chtějí trénovat nebo zatím ještě nechtějí. (Abychom měly přibližnou představu o počtu dětí ve skupinách.)
Moc se na všechny těšíme heart

Inspirace k trénování

Zacvičte si společně s naší reprezentantkou Monikou Vlčkovou.

Více videí najdete na Facebooku na stránce https://www.facebook.com/gymgymcz/

nebo na youtube:

https://www.youtube.com/channel/UC42udq8yMnZQZ6w8joz5MXA

Informace pro rodiče

Nouzový stav v ČR

S lítostí musíme oznámit, že vzhledem k šíření koronaviru a nařízení vlády ze dne 12.3.2020 jsou zrušeny veškeré tréninky moderní gymnastiky.

Toto nařízení platí pro všechny skupiny bez výjimky.

Dále se ruší veškeré závody plánované na březen, včetně domácího závodu Velikonoční kraslice.

Zatím toto přerušení potrvá 30 dní, o dalších změnách budeme informovat.

.

3. závod 29. ročníku Jihočeské ligy 2020 Milevsko

volný program

Naděje nejmladší r. 2013 - Magdaléna Bušo - 1. místo

Naděje nejmladší r. 2012 - Nora Posavádová - 4. místo

Naděje mladší r. 2010/11 - Stella Posavádová - 6. místo

Děkujeme závodnicím za reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky najdete v sekci Výsledky závodů.

Talent roku 2019

Za svou stále se zvyšující výkonnost byla Stella Posavádová oddílem nominována

v anketě Talent roku 2019.

Tuto nominaci úspěšně proměnila.

Gratulujeme

I. kolo Jihočeské ligy v KP a ZP

Bernartice 29. 2. 2020

Kategorie 0.A - Kupková Veronika: 2. místo, Kupková Michaela: 7. místo, Zeinerová Erika: 12. místo

Kategorie I. - Pochylá Isabella: 12.-14. místo, Řezáčová Markéta: 12.-14. místo, Beňová Klára: 12.-14. místo, Zdeňková Karolína: 15.místo, Dohnalová Vanesa: 17. místo, Ebertová Lucie: 18. místo, Pekařová Vendula: 21. místo, Papežová Veronika: 22.-23. místo, Bláhová Stela: 22.-23. místo, Soukeníková Ema: 24. místo, Krámová Adéla: 28. místo, Hrstková Nela: 29.-30. místo

kategorie II. - Beňová Adéla: 4.-5. místo, Mládková Kristýna: 8. místo, Šíblová Denisa: 13. místo, Zelenková Anna: 14. místo, Papežová Kristýna: 15. místo, Pazderková Apolena: 17. místo

kategorie V. - Zedková Aneta: 6. místo

Kategorie KP I. - Natálie Méry: 2. místo, Hubáčková Tereza: 4. místo

Kategorie KP II. - Slabová Tereza: 3. místo, Křížková Anna: 5. místo

Kategorie KP III. - Dominika Janů: 3. místo, Stuchlíková Laura: 4. místo

Kategorie KP V. - Schmidtová Veronika - 2. místo

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky závodů.

2. závod 29. ročníku Jihočeské ligy 2020 GSK Tábor

volný program

Kategorie 2 – přípravka B (ročník 2013) - Magdaléna Bušo - 4. místo

Kategorie 5 – naděje nejmladší (ročník 2012 a mladší) - Nora Posavádová - 5. místo

Kategorie 6 – naděje mladší (ročník 2011 a 2010) - Stella Posavádová - 11. místo

Závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky jsou k dispozici v sekci Výsledky závodů.

1. závod 29. ročníku Jihočeské ligy 2020 Humpolec

volný program

Kategorie 2 – přípravka B (ročník 2013) - Magdaléna Bušo - 2. místo

Kategorie 5 – naděje nejmladší (ročník 2012 a mladší) - Nora Posavádová - 4. místo

Kategorie 6 – naděje mladší (ročník 2011 a 2010) - Stella Posavádová - 8. místo

Kategorie 8 – naděje starší B (ročník 2009) - Natálie Potužníková - 3. místo

Závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k úspěchu.

Kompletní výsledky jsou k dispozici v sekci Výsledky závodů.

 

Jarní soustředění část A - Monínec 2020

Ve dnech od 2.2.- 5.2. 2020 se vybrané závodnice ze skupin A, B a F zúčastnily jarního soustředění na Monínci.

Dívky si užívaly bobování, lyžování a samozřejmě pilně trénovaly a zvyšovaly svou výkonnost.

 

Led(n)ová vločka 2020

Kategorie I. - 2012 a mladší: Nora Posavádová - 13. místo

                                                Magdaléna Bušo - 17. místo

Závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k umístění.

Tréninky v roce 2020

Všechny skupiny začínají trénovat od pondělí 6.1. 2020 dle svého rozvrhu.

Zároveň se budou postupně zveřejňovat termíny a nominace na závody v jarní sezóně.

Pro data závodů sledujte rubriku Termíny závodů. Závody budou postupně doplňovány.

Těšíme se na Vás

Eva a Markéta

Přejeme všem krásné vánoční svátky a úspěšný vstup do Nového roku.
Čekání na sníh Vám rychleji uteče s naším zimním vystoupením z loňské vánoční akademie.

Mistrovství České republiky - dvojice, trojice

Kategorie naděje mladší: Natálie Potužníková + Stella Posavádová - 6. místo

Děkujeme za reprezentaci oddílu a závodnicím gratulujeme k úspěchu.

Žďárská Popelka 2019

kategorie Naděje mladší: Natálie Potužníková + Stella Posavádová - 5. místo

Kompletní výsledky naleznete v rubrice Výsledky závodů

Klokan- Bohemians Praha

kategorie Naděje mladší - Posavádová Stella + Potužníková Natálie - 3.místo

Kompletní výsledky naleznete v rubrice Výsledky závodů

Oblastní přebor společných skladeb linie B

Bernartice

kategore 0.B - skladba V peřině: Michaela Kupková, Veronika Kupková, Erika Zeinerová, Adéla Krámová, Karolína Tíkalová - 1. místo

kategorie I. - skladba obruče: Dominika Janů, Anna Křížková, Veronika Tíkalová, Adéla Beňová, Denisa Němečková - 3. místo

kategorie II. - skladba míče: Nikola Horáčková, Laura Stuchlíková, Daniela Kočvarová, Julie Hofmannová - 3. místo

Závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k úspěchu.

 

Rycon Cup České Budějovice 2019

kategorie naděje mladší: Stella Posavádová + Natálie Potužníková - 3. místo

Závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k výsledkům.

Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky závodů

 

KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP 27. 10. 2019

kategorie naděje mladší - Potužníková Natálie + Posavádová Stella - 6. místo

kategorie naděje nejmladší 2012 a ml. - Posavádová Nora - 7. místo

                                                                 Bušo Magdaléna - 8. místo

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout v rubrice Výsledky závodů

Cena města Chomutova

kategorie naděje mladší: Natálie Potužníková + Stella Posavádová - 2. místo

Závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k úspěchu.

Kompletní výsledky jsou k dispozici v sekci Výsledky závodů

Pécs cup 2019 Maďarsko

Kategorie ročník 2012 - Posavádová Nora - 3. místo

Kategorie ročník 2010 - Posavádová Stella - 3. místo + 3. místo za obruč

Děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k úspěchu.

V sekci výsledky závodů jsou k dispozici kompletní výsledky.

Jihočeská sportovní akademie

V sobotu 14.9. 2019 proběhla v Českých Budějovicích Jihočeská sportovní akademie moderní gymnastiky.

Trénink pod vedením bývalé české reprezentantky Jany Moers Veselé si vyzkoušela Natálie Potužníková.
Děkujeme Natálce za vzornou reprezentaci oddílu.

Rády bychom Vás pozvaly také na náš facebookový profil.

I zde můžete sledovat úspěchy našich gymnastek, aktuality a informace o závodech a konaných akcích.

https://www.facebook.com/mgsokoltabor

Náš oddíl nabízí všechny úrovně moderní gymnastiky,

od nezávodního rekreačního cvičení přes přípravky a závodní skupinu až po vrcholovou výkonnostní gymnastiku.

Dívky se, kromě přípravy na závodní sezóny, věnují také tanečně - baletnímu aspektu gymnastiky. Nacvičují různá vystoupení na plesy a akce.

Podívat se můžete na ukázku vystoupení Ledového království starších dívek.

 

Letní soustředění

18. 8. - 24. 8. 2019

O tom, jak jsme si užívaly soustředění se můžete přesvědčit v rubrice fotogalerie, ve složce soustředění 2019.

https://mgsokoltabor.wbs.cz/aktuality/pokyny_k_soustredeni.pdf

 

Léto

Přejeme krásné letní prázdniny plné pohody a sluníčka.
Budeme se těšit na společné srpnové soustředění a na další školní rok.

Děkujeme za Vaši přízeň.
Team trenérek 

 

Rozvrh tréninků v roce 2019/2020

V rubrice TRÉNINKY naleznete rozdělení dětí dle věku, výkonnosti a zaměření do různých skupin.

Prosím vezměte na vědomí, že rozdělení skupin je stálé a neměnné.

Skupiny jsou vytvořené tak, aby se trenérky mohly co nejlépe věnovat dívkám vzhledem k jejich schopnostem a závodnímu zaměření.

Všechny skupiny jsou již plné a nelze děti ve skupinách měnit ani si skupinu vybírat.  

Děkujeme za pochopení.

 

 

IV. kolo Jihočeské ligy

TJ METEOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

15.6. 2019

    Kategorie 0.B - Kupková Veronika: 1. místo, Kupková Michaela: 4. místo, Zeinerová Erika: 5. místo

    Kategorie 0.C - Krámová Adéla: 8. místo, Papežová Veronika: 9. místo, Dohnalová Vanesa: 11. místo,        

                            Ebertová Lucie: 15. místo, Kolářová Zuzana: 16. místo

   Kategorie 0.A - Posavádová Nora: 2. místo, Hubáčková Tereza: 6. místo, Beňová Klára: 8. místo

     Kategorie I.B - Šíblová Denisa: 1. místo, Pochylá Isabela: 2. místo, Pazderková Apolena: 3. místo,

                                Soukeníková Ema: 4. místo, Zdeňková Karolína: 5. místo, Pekařová Vendula: 6. místo,    

                                Lacinová Sylvie: 7. místo, Papežová Kristýna: 8. místo

Kategorie II. - Němečková Denisa: 13. místo, Šíblová Laura: 16. místo, Jonak Nelly: 18. místo

Kategorie KP I. - Posavádová Stella: 2. místo, Slabová Tereza: 3. místo

Kategorie KP II. - Potužníková Natálie: 2. místo, Janů Dominika: 3. místo

Kategorie KP V. - Schmidtová Veronika: 2. místo

 

Oblastní přebor 2019

TJ METEOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

18.5. 2019

Kategorie 0.B - Kupková Michaela: 5. místo, Kupková Veronika: 6. místo, Zeinerová Erika: 8.místo

kategorie 0.C - Dohnalová Vanesa: 5. místo, Papežová Veronika: 8. místo, Maleninská Johana: 11. místo, Ebertová Lucie: 14. místo, Folbergerová Beáta: 15. místo

Kategorie 0.A - Posavádová Nora: 2. místo, Hubáčková Tereza: 5. místo, Beňová Klára: 8. místo

kategorie I.B - Pazderková Apolena: 1. místo, Soukeníková Ema: 3. místo, Lacinová Sylvie: 4. místo, Papežová Kristýna: 7. místo, Zdeňková Karolína: 8. místo, Pekařová Vendula: 9. místo, Bláhová Stela: 10. místo, Řezáčová Markéta: 11 . místo

kategorie II. - Stuchlíková Laura: 11. místo, Němečková Denisa: 13.místo, Beňová Adéla: 15. místo,

Tíkalová Veronika: 17. místo, Hofmannová Julie: 19. místo

kategorie IV. - Schorníková Adéla: 7. místo, Jedličková Bára: 8. místo

kategorie KP I. - Slabová Tereza: 2. místo

kategorie KP II.- Janů Dominika: 3. místo, Křížková Anna: 8. místo

kategorie III. - Dohnalová Aneta: 6. místo

Kompletní výsledky naleznete v rubrice Výsledky závodů - Oblastní přebor 2019

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

 

Jihočeská liga III. kolo

8.5. 2019

T.J. Sokol v Táboře

kategorie 0.D - Němečková Nicola: 10. místo

kategorie 0.C - Papežová Veronika: 3.místo, Dohnalová Vanesa: 6. místo, Tušková Evelína: 8. místo, Krámová Adéla +  Šimková Amálie: 9.-11. místo, Zhorná Nela: 12.-13. místo, Kolářová Zuzana + Folbergerová Beata: 14.-15. místo, Ebertová Lucie: 17. místo, Samková Natálie: 18. místo

kategorie 0.B - Kupková Veronika: 2. místo, Kupková Michaela: 3. místo, Zeinerová Erika: 5. místo

kategorie 0.A - Posavádová Nora: 2.místo, Beňová Klára: 4. místo, Hubáčková Tereza: 5.místo

kategorie I.B - Mládková Kristýna: 2.místo, Šíblová Denisa: 3. místo, Zdeňková Karolína: 4. místo, Soukeníková Ema: 5. místo, Pazderková Apolena: 6. místo, Řezáčová Markéta: 7. místo, Pochylá Isabella: 8. místo, Lacinová Sylva: 9.-10. místo, Papežová Kristýna: 11. místo, Pekařová Vendula: 12. místo

kategorie II. - Stuchlíková Laura: 10.-11. místo, Beňová Adéla: 12. místo, Němečková Denisa: 14. místo, Tíkalová Veronika: 15. místo, Šíblová Laura: 16. místo, Hofmannová Julie: 20. místo, Jonak Nelly: 22. místo

kategorie IV. - Schorníková Adéla: 6. místo, Jedličková Bára: 7. místo

kategorie KP I.A - Posavádová Stella: 2. místo

kategorie KP I.B - Slabová Tereza: 1. místo, Méry Natálie: 2. místo, Suchomelová Sára: 3.místo

kategorie KP II. - Potužníková Natálie: 3. místo, Janů Dominika: 4. místo, Křížková Anna: 6. místo

kategorie KP III. - Horáčková Nikola: 4. místo

kategorie KP V. - Schmidtová Veronika: 3. místo

 

Kompletní výsledky naleznete v rubrice Výsledky závodů - III. kolo Jihočeské ligy

 

Jihočeská liga II. kolo

5.5. 2019

pořadatel: GSK Tábor

II. kategorie - Stuchlíková Laura: 10. místo, Němečková Denisa: 13. místo, Beňová Adéla: 14.-15. místo, Tíkalová Veronika: 17. místo, Hofmannová Julie: 19. místo, Šíblová Laura: 20. místo

 I.kategorie KP - Posavádová Stella: 1. místo

II. kategorie KP - Potužníková Natálie: 1. místo, Janů Dominika: 3. místo, Křížková Anna: 4. místo

III. kategorie KP - Dohnalová Aneta: 4. místo

V. kategorie KP - Schmidtová Veronika: 1. místo

Kategorie 0.C - Dohnalová Vanessa: 4. místo, Ebertová Lucie: 6. místo, Papežová Veronika: 7.místo,

Němečková Nicola: 10. místo, Maleninská Johana: 14. místo, Folbergerová Beata: 15. místo,

Šimková Amálie: 16. místo, Krámová Adéla: 17. místo

kategorie 0.B - Kupková Veronika: 1. místo, Kupková Michaela: 2. místo, Zeinerová Erika: 6. místo

Kategorie 0.A - Posavádová Nora: 2. místo, Hubáčková Tereza: 6. místo, Beňová Klára: 8. místo

Závodnicím gratulujeme k úspěchu a děkujeme za reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky jsou k dispozici v rubrice Výsledky závodů - II. kolo Jihočeské ligy v ZP a KP 2019

Milevský pohárek

4.5. 2019

Naděje nejmladší - Posavádová Nora: 4. místo

Naděje mladší 2010 - Posavádová Stella: 7. místo

Naděje mladší 2009 - Potužníková Natálie: 8.místo

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Fotografie ze závodu si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie - Milevský pohárek 2019

O čarodějnické koště z Vinohrad

27.4.2019

kategorie 0.D: Dohnalová Vanessa - 4. místo

                  Papežová Veronika - 9.místo

kategorie 0.A: Posavádová Nora - 2. místo

           Beňová Klára - 6. místo

                Hubáčková Tereza- 7. místo

kategorie J: Soukeníková Ema - 7.místo

                            Zdeňková Karolína - 19. místo

kategorie K: Pazderková Apolena - 5. místo

            Papežová Kristýna - 6. místo

Kategorie U: Méry Natálie - 4.místo

Kategorie V: Posavádová Stella - 1. místo

               Slabová Tereza - 4.-5. místo

              Suchomelová Sára - 6. místo

Kategorie L: Hofmannová Julie - 6. místo

Kategorie M: Jonak Nelly - 9. místo

Kategorie N: Němečková Denisa - 5. místo

          Beňová Adéla - 6. místo

Kategorie O: Stuchlíková Laura - 25. místo

         Šíblová Laura - 31. místo

              Tíkalová Veronika - 32. místo

Závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k úspěchu.

 

Jarní pohoda - GSK Tábor

14. 4. 2019

0.C - Zeinerová Erika: 10. místo, Němečková Nicola: 15. místo

0.B - Kupková Veronika: 11. místo, Kupková Michaela: 12. místo

0.A - Posavádová Nora: 4. místo, Beňová Klára: 11. místo, Hubáčková Tereza: 12. místo

Děkujeme za reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky naleznete v rubrice Výsledky závodů.

Jiřetínský dráček 2019

13. 4. 2019

Natálie Méry - I.B - 11. místo

I.A- Posavádová Stella - 8. místo, Slabová Tereza - 18. místo, Suchomelová Sára - 19. místo

Potužníková Natálie - II.B - 5. místo

Janů Dominika - II.A - 19. místo

III. - Horáčková Nikola - 14. místo, Dohnalová Aneta - 24. místo

Děkujeme závodnicím za reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky závodů.

Velikonoční kraslice

Děkujeme závodnicím za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Kompletní výsledky naleznete v rubrice: Výsledky závodů

Zároveň bychom také chtěly poděkovat rodičům, za pomoc při organizaci závodu.

Trenérky Eva a Markéta

Velikonoční kraslice

Kombinovaný program

Kategorie I. - Posavádová Stella: 5. místo, Suchomelová Sára:7.-9. místo, Slabová Tereza: 13. místo, Matoušková Adéla: 14. místo

Kategorie II. - Potužníková Natálie: 3. místo, Janů Dominika: 14. místo

Kategorie III. - Kočvarová Daniela: 3. místo, Dohnalová Aneta: 6. místo, Horáčková Nikola: 7. místo

Kategorie V. - Schmidtová Veronika: 3.místo

 

Velikonoční kraslice

II. + IV. kategorie

Kategorie II.A - Stuchlíková Laura: 13.-15. místo

Kategorie II.B - Němečková Denisa: 4. místo, Tíkalová Veronika: 8. místo, Beňová Adéla: 9.-10. místo, Hofmannová Julie: 12.-13. místo

Kategorie IV. - Švecová Lucie: 9.-11. místo, Schorníková Adéla: 13. místo, Jedličková Bára: 14. místo

 

Velikonoční kraslice

0. + I. kategorie

Kategorie 0.B - Kupková Michaela: 5. místo, Kupková Veronika: 6. místo, Zeinerová Erika: 12. místo

Kategorie 0.A- Posavádová Nora: 6. místo, Beňová Klára: 10. místo

Kategorie 0.C - Dohnalová Vanessa: 7-8. místo, Papežová Veronika: 9. místo, Hubáčková Tereza: 10. místo, Maleninská Johana: 14. místo, Ebertová Lucie: 15. místo

Kategorie I.A - Mládková Kristýna: 13.-15. místo, Šíblová Denisa: 17. místo, Pazderková Apolena: 19. místo, Papežová Kristýna: 20. místo

Kategorie I.B - Soukeníková Ema: 14. místo, Zdeňková Karolína: 16. místo, Pochylá Isabella: 17. místo

Jarní prázdniny

O jarních prázdninách odpadají tréninky pro všechny skupiny.

Užívejte volna a po prázdninách se budeme opět těšit

 

I. kolo Jihočeské ligy ZP a KP

Beňová Klára - 7. místo, Soukeníková Ema - 10. místo, Šíblová Denisa - 7. místo,

Posavádová Nora - 3. místo,  Hubáčková Tereza - 8. místo

Švecová Lucie - 4. místo, Stuchlíková Laura - 15. místo, Jedličková Bára - 6. místo,

Tíkalová Veronika - 22. místo, Němečková Denisa -19. místo, Schorníková Adéla - 5. místo,

Šíblová Laura - 20. místo, Beňová Adéla - 16. místo

Posavádová Stella - 1. místo, Schmidtová Veronika - 3. místo, Potužníková Natálie - 4.-5. místo,

Slabová Tereza - 2. místo, Janů Dominika - 7. místo,

Kočvarová Daniela - 5. místo, Horáčková Nikola - 6. místo

 

Dívkám děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Celkové výsledky jsou k dispozici v sekci Výsledky závodů

 

 

Jihočeská liga 2019

Natálie Potužníková a Stella Posavádová si vyzkoušely závody ve volném programu

v kategorii naděje mladší.

Natálka - 5. místo

Stella - 12. místo

Gymnastkám děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k úspěchu.

Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky závodů.

 

TRÉNOVAT V NOVÉM ROCE ZAČÍNÁME OD 7.1. 2019 DLE ROZVRHU TRÉNINKŮ

 

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a úspěchů v Novém roce.

Zároveň bychom rády znovu poděkovaly za Vaši přízeň a podporu, které si velmi vážíme.

Eva a Markéta

 

Oblastní přebor ve společných skladbách

11. 11. 2018 Bernartice

 

Kouzlo Vánoc

10.12.2018

choreografie: Markéta Roztočilová

Komponovaný večer oddílu T.J.Sokol v Táboře.

V první části večera společně oslavíme 100 let od založení republiky.

Těšit se můžete na ukázky sletových skladeb, prezentaci oddílů T.J.Sokol v Táboře, ocenění našich nejlepších sportovců a seznámení se s milníky sokolské historie.

V druhé části večera už bude jeviště patřit jen moderním gymnastkám. Vánoční víla diváky kouzlem přenese do pohádkové vánoční krajiny.

 

Veškeré informace o divadelním představení najdete v rubrice Divadelní představení 2018, včetně obsazení.

Kompletní informace o všech sportech, které nabízí naše jednota, včetně informací o platbě příspěvků naleznete na webu: http://sokoltabor.wbs.cz

 

Všesokolský slet 2018

Ve fotogalerii naleznete fotky z proběhnutého sletu v Praze.

Rovněž sem přikládám videa skladeb, ve kterých jsme cvičily.

Celý záznam sletu můžete nalézt na stránkách České televize.

 
Siluety
 
V peřině
 

 

Mistrovství České republiky

Děkujeme Ivetce za reprentaci na MČR v kombinovaném programu.

Jihočeské družstvo obsadilo 10. místo

Napsali o nás

in Táborsko 16. 5. 2018

Iveta Křemenová je přebornicí oblasti

Iveta Křemenová vyhrála zlato v kategorii KP II. a postupuje na MČR

Gratulujeme a držíme palce.

Oblastní přebor 2018

Natálie Potužníková: 5. místo

Stella Posavádová: 6. místo

Kateřina Vyhnánková: 5. místo

Veronika Schmidtová: 3. místo

Iveta Křemenová: 1. místo

 

Jarní pohoda 2018

Děkujeme závodnicím za předvedené výkony

Výsledky naleznete v rubrice Výsledky závodů.

Ladíme formu :)

 

Napsali o nás

in Táborský deník 18. 4. 2018

Vinohradské koště 29.4.

Iveta Křemenová - 2.místo!!

Děkujeme závodnicím za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Velká pochvala pro Ivetku.

Celkové výsledky najdete v rubrice Výsledky závodů

Jiřetínský dráček

Chválíme všechny závodnice za předvedené výkony.

Velká pochvala od trenérek pro Natálku Potužníkovou a Nikču Horáčkovou.

Natálie Potužníková - 9. místo

Nikola Horáčková:  15. -16. místo

Komplentní výsledky naleznete v rubrice Výsledky závodů

 

Velikonoční kraslice 2018

Výsledky závodu Velikonoční kraslice 2018 najdete v rubrice Výsledky závodů.

 

Velikonoční kraslice 2018

Iveta Křemenová - 1. místo v kategorii KP II.B

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Velká pochvala od trenérek pro Ivetku.

Sletové soustředění 29. 3. 2018

ve čtvrtek o Velikonočních prázdninách proběhne sletové soustředění v sokolovně.

V peřině: od 9:00 do 12:00

Siluety: od 13:00 do 16:00

 

Bizon´s Cup 2018

Fotografie ze závodu najdete ve Fotogalerii v sekci Bizon´s Cup 2018

Výsledky závodu najdete v rubrice Výsledky závodů v sekci Bizon´s Cup 2018

 

Sletové vystoupení v Písku 12. - 13. 5. 2018

Sletové vystoupení pro obě skladby: V peřině i Siluety

Vánoční akademie

Zveme Vás na vánoční akademii skupin A1,A2,B.

Začátek pro závodnice: 16:30

začátek pro rodiče: 17:30

Ve velké tělocvičně.

Těšíme se na Vás

 

Velká cena Tábora

Děkujeme všem rodičům za pomoc s organizací závodů. Byli jste skvělí!

 

Mistrovství České republiky ve společných skladbách

Gratulujeme společné skladbě Derniere Danse ve složení: Křemenová Iveta, Kočvarová Daniela, Horáčková Nikola, Vyhnánková Kateřina, Jordáková Nikol k 2. místu na oblastním přeboru a zároveň k postupu na Mistrovství České republiky ve společných skladbách.

26. 11. 2017 Praha Vinohrady, sraz: 8:30

Oblastní přebor společných skladeb

Skladba Derniere Danse - 2. místo

(Kočvarová Daniela, Horáčková Nikola, Jordáková Nikol, Křemenová Iveta, Vyhnánková Kateřina).

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Den republiky 2017

 
Chválíme děvčata za vzornou reprezentaci oddílu na oslavě Dne republiky na Střelnici.
Na videu se můžete podívat na ukázku z jednoho vystoupení.
 

Podzimní prázdniny

O podzimních prázdninách odpadají všechny tréninky s výjimkou nácviku vystoupení.

Nácvik vystoupení proběhne v pátek 27. 10. 2017 od 16:00 - 18:30 v tělocvičně T.J. Sokol v Táboře.

Nácvik se týká pouze těchto dívek: Kohoutková, Dohnalová L +A, Ondrová, Jedličková, Horáčková, Vyhnánková, Kočvarová, Jordáková, Křemenová, Chalupová, Křížková, Němečková, Posavádová

 

Letní soustředění 2017

Fotografie z letního soustředění si můžete prohlédnout ve fotogalerii
v podsekci Soustředění 2017.

Změny v pátečních tréninkách skupiny A1 a A2

Z důvodu malé kapacity sálku jsou upraveny skupiny A1 a A2.

Změny se týkají pouze závodnic: Mikulíková, Tíkalová a Šíblová Laura. V pátek pro tyto závodnice platí trénink od 15:00 do 16:30 hodin v sálku. V úterý se nic nemění.

Děkuji za pochopení.

Začátek trénování

Dle uvedeného rozpisu začínáme trénovat od úterý 5. 9. 2017

Tréninky ve školním roce 2017/ 2018

V sekci tréninky byly zveřejněny tréninky pro následující školní rok. Nejprve hledejte podle ročníku narození dívek, poté hledejte rozdělení dle jmen dětí.

Pro následující školní rok a především podzimní sezónu se budou vytvářet závodní společné skladby. Jsou stanovené přesné pokyny a pravidla k počtu dětí ve společné skladbě dle jejich věku.

Prosím respektujte rozdělení dívek do skupin. Jsou zařazené do společných skladeb a z tohoto důvodu jim bude vytvořen tréninkový program.

Pokud z nějakého důvodu nestíháte dané tréninky, ozvěte se. Ale prosím mějte na paměti, že v případě přesunu do jiné skupiny nebude mít dívka náplň tréninku a nemůže s ní být počítáno pro závodní sezónu. Věkové kategorie jsou dané Svazem moderní gymnastiky.

 

Letní soustředění

Důležité pokyny pro závodnice: Kateřina Vyhnánková, Daniela Kočvarová, Bára Jedličková a Nikola Horáčková:

"na soustředění si přivezte minimálně 5 návrhů na hudbu pro volnou sestavu s míčem. Minimální délka skladby musí být 1:30, delší skladby sestříhám. Hudba může být zpívaná i nezpívaná. Vaše návhry přivezte buď vypálené na CD nebo na flashce."

 

Léto

Přejeme krásné letní prázdniny plné pohody a sluníčka.

Nezapomeňte přitom také trénovat :) 

Budeme se těšit na společné soustředění a na další školní rok.

Markéta a Eva

 

Závod v tvorbě sestav

Kategorie jednotlivci:

Vítěz poroty: Stella Posavádová

Vítěz diváků: Iveta Křemenová

 

kategorie společné skladby:

vítěz poroty: Adéla Beňová + Denisa Němečková, Natálie Potužníková + Sofie a Laura Furtákovy

vítěz diváků: Kateřina Vyhnánková + Daniela Kočvarová

Vítězům gratulujeme a chválíme všechny závodnice za odvahu a nápady. Byly jste skvělé!

Žádám rodiče, pokud máte nějaké fotografie, pošlete mi je prosím na e-mail: roztocilova.maggie@seznam.cz

 

Pravidla pro závěrečný závod

Pravidla pro závěrečný závod platí pro skupiny dívek trénující v úterý od ročníku 2009 a starší.

Soutěžit můžete ve dvou kategoriích: jednotlivci a společná skladba. Přihlásit se můžete do obou kategorií.

Pravidla pro jednotlivce:

Sestava musí obsahovat minimálně tři povinné prvky obtížnosti: rotaci, skok, rovnováhu.

Délka hudby max 1:30 min.

 

Pravidla pro společné sestavy:

Společná sestava je složena z maximálně tří závodnic.

Sestava musí obsahovat minimálně 4 kolaborace (spolupráce).

Délka hudby max. 2:20 min

Hodnocení bude složeno ze dvou známek. Technickou část hodnotí trenérky, uměleckou rodiče. Výsledná známka se sečte a určí pořadí.

Porcelánová panenka

Fotografie z divadelního představení Porcelánová panenka naleznete v sekci Fotogalerie v podsekci Porcelánová panenka.

Oblastní přebor 2017

kategorie II. - Kateřina Vyhnánková: 5. místo

kategorie KP II. - Iveta Křemenová: 4-5. místo

 Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Velká pochvala od trenérek pro Káťu a Ivetku

Celkové výsledky si můžete prohlednout v sekci Výsledky závodů.

Porcelánová panenka

Velká pochvala od trenérek za předvedené výkony na jevišti.

Doufáme, že se vám představení líbilo a že jste si to s námi všichni užili.

Fotografie z generálky budou přidávány postupně.

Příští týden budeme zjišťovat zájem o natočený záznam ze samotného představení.

Informace k divadlu!

Žádáme rodiče, aby se chovali jako na klasickém divadelním představení a nefotili a nenatáčeli během představení.

Máme objednaného profesionálního kameramana, takže v případě zájmu bude k dispozici kompletní záznam na DVD. Fotografie budou zajištěny z generálky.

Toto opatření je především kvůli Vašim dětem, aby je nerozptylovaly blesky a další světýlka.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

Úterní trénink 

Skupina, která chodí v úterý od 15:00 do sálku: TRÉNINK KLASICKY OD 15:00 V SÁLKU

Budou se zkoušet kostýmy na vystoupení. 

Následný nácvik představení proběhne od 16:00 - 18:00 ve velké tělocvičně.

Kostýmy

Vystoupení Princezny: prosíme rodiče, aby holkám pořídili bílé tílko/tričko + bílé silonky. Sukně jsou zajistěny.

Jmenovitě: Chalupová, Křížková, Němečková, Svitáková, Stuchlíková, Pinto Flora, Pecová, Domínová, Futáková S.,Furtáková L., Klejmová, Kratochvílová

PORCELÁNOVÁ PANENKA

Pro velký zájem a nedostatek míst v malém sále táborského divadla, se představení

Porcelánová panenka odehraje ve velkém sále divadla Oskara Nedbala v Táboře.

Děkujeme za Váš zájem a podporu

Jarní Pohoda 2017

Děkujeme závodnicím za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

kat. 0. A - Posavádová Stella: 8.místo

                 - Suchomelová Sára: 10. místo

           - Tejnorová Eva: 12. místo

kat. KP II - Křemenová Iveta: 10. místo

Velká pochvala od trenérek pro výše jmenované závodnice

Celkové pořadí naleznete v sekci Výsledky závodů - Jarní pohoda 2017

Velikonoční kraslice

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  1. čtvrtek 13. 4. - velikonoční prázdniny - velký společný trénink všech skupin  v sokolovně od 15 - 17 hodin - NÁCVIK DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ
  2. sobota 22. 4. - závod základního programu ve Žďáru nad Sázavou - závodí: Posavádová N., Posavádová S., Vyhnánková, Mrázková
  3. úterý 25. 4. - v sokokolovně 16 - 18 hodin - NÁCVIK DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ
  4. úterý 2. 5. - v sokolovně 16 - 18 hodin - POSLEDNÍ NÁCVIK DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ - POVINNÝ PRO VŠECHNY
  5. středa 3. 5. - VYSTOUPENÍ V DIVADLE - 16 hodin generálka, od 18 hodin představení

Velikonoční kraslice

Stella Posavádová - 2. místo

 

Děkujeme závodnicím za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu. 

kat. 0.B - Syrová Antonie: 7. místo

kat. 0. A - Posavádová Stella: 2. místo

               - Suchomelová Sára: 7. místo

kat II. B - Křemenová Iveta: 4. místo

Velká pochvala od trenérek pro výše jmenované závodnice. 

Celkové pořadí naleznete v sekci Výsledky závodů - Velikonoční kraslice 2017

 

 

Velikonoční kraslice

Sobota 25. 3. - tělocvična T. J. Sokol v Táboře

sraz: v 8 - 8:15 (použijte označenou šatnu v přízemí)

8:20 - 8:30 rozcvičení na závodní ploše

9:30 zahájení závodu

ukončení 0. kategorie (do ročníku 2010) cca ve 12 hodin, ostatní v 15:00

Jablonecký korálek

Děkujeme Stelle Posavádové a Ivetce Křemenové za reprezentaci oddílu na závodě v Jablonci nad Nisou.

Kostýmy na vystoupení

Prosíme rodiče, aby dětem pořídili níže uvedené oblečení na vystoupení. Vždy podle toho, v jakém jsou vystoupení.

Přípravka ročník 2010

Kuchtíci: vařečku - přiměřené délky k velikosti dívky, kuchařskou čepici, cokoliv bílého na sebe - tričko/tílko, legíny/šortky/sukýnky

Komorné: barevnou prachovku, bílou zástěrku, cokoliv černého na sebe: tričko/ tílko, legíny/ šortky, sukýnky

 

Přípravka ročník 2011

Makové panenky: Bílé tričko/ tílko + bílé legíny/ punčošky

 

GSK Tábor

Hvězdy: černá trička/ tílka + černé silonky

Čerti: Černá trička/ tílka + černé legíny/silonky/ šortky + čertovské rohy

Klauni: jakékoliv klaunské oblečení vhodné ke cvičení

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA VZP

Informace o požadavku zdravotní pojišťovny VZP na typ dokladů, na základě, kterých bude možno proplácet zaplacené členské příspěvky našich členů.

Při platbě v hotovosti je to příjmový doklad a při platbě na bankovní účet je nutno vystavit v kanceláři T. J. pohledávku. Z důvodu účetních postupů je nutné, aby kancelář T.J. Sokol byla o požadavku člena čerpat u zdravotní pojišťovny výhodu na úhradu členského příspěvku včas informována.

Proto je nutné, nejpozději do 5 dnů od provedení platby na účet, zaslat na email: sokol.tabor@seznam.cz informaci o požadavku vystavení pohledávky.

V případě, že člen takto neučiní nebude možno výše uvedenou pohledávku vystavit a nebude mu ani příspěvek zdravotní pojišťovny proplacen.

Divadelní představení

Pro informace o divadelním představení prosím sledujte novou rubriku: Divadelní představení. 

Naleznete zde všechny informace o místě a době konání, pokyny ke kostýmům, obsazení, libreto atd. 

Děkuji

Únorové informace

  • Pokud jste ještě nezaplatili příspěvky na druhé pololetí, prosím o urychlené zaplacení.
  • 25. 3. 2017 se konají závody v TJ Sokol v Táboře "Velikonoční kraslice" - týká se všech dětí kromě ročníků 2005 a starší. Pokud v tomto termínu nemůžete, je potřeba dceru odhlásit
  • na 3. 5. 2017 (středa) připravujeme divadelní vystoupení. Rezervujte si, prosím, tento termín. Jestliže již máte naplánovanou dovolenou apod. dejte nám to vědět, abychom dceru do vystoupení nezařazovaly, protože od tohoto týdne začínáme s nácvikem. Není možné na poslední chvíli během několika dní předělávat celé vystoupení.
  • od 12. - 19. 8. 2017 bude letní soustředění opět v RZ Radost, Dol u Sedlic. Týká se dětí ročníků 2009 a starší.

VESELÉ VÁNOCE

Děkujeme dívkám i rodičům za skvělou atmosféru na vánoční akademii. 

Přejeme Vám hodně štěstí a sportovních úspěchů v nadcházejícím roce. 

Těšíme se na Vás.

Eva a Markéta

Vánoční cvičení + vánoční akademie

Zveme rodiče na vánoční hodinu gymnastického tréninku.

Přijďte si s gymnastkami vyzkoušet co všechno obnáší gymnastická rozcvička. 

KDE: Tělocvična TJ Sokol Tábor

KDY: 20. 12. 2016 - od 17:00 do 19:00 hodin.

První polovina tréninku bude věnována společné rozcvičce a v druhé části dívky předvedou své sestavy a vystoupení. 

Gymnastky s sebou nezapomenout dresy, hudby na volné sestavy + ty, které nacvičují vánoční vystoupení také oblečení do barev červená - černá - bílá + čepičku Santa Clause.

Těšíme se na Vás.

Trénink se týká ročníků 2009 a starší. 

Vánoční trénink přípravek

(tj. ročník 2010 a ml.)

V úterý 20. 12. 2016 proběhne vánoční cvičení od 16:00 do 17:00 ve velké tělocvičně TJ Sokol Tábor.

Hodina je určena všem skupinám přípravky, od ročníku 2010 a mladší.

Pokud se nezúčastníte, dejte nám prosím předem vědět kvůli počtu dětí.

Čtvrteční trénink pro skupinu C - ročník 2011 a mladší proběhne klasicky od 17:00 - 18:00 hodin. 

Velká cena Tábora

Výsledky dnešního závodu jsou k dispozici v sekci Výsledky závodů.

Fotografie najdete v sekci Fotogalerie - Velká cena Tábora 2016

Daniela Kočvarová - 2. místo

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Rušení tréninku

V pondělí 24. 10. 2016 odpadají tréninky ze zdravotních důvodů.

Děkujeme za pochopení

Úterý 25. 10. 2016

V úterý 25. 10. 2016 skončí trénink pro všechny skupiny v 17:00!! Od 17:00 - 18:00 proběhne generálka vystoupení na oslavu Dne republiky 28. 10. 

Vystoupení a tedy trénink do 18:00 se týká pouze těchto závodnic: Křížková, Stuchlíková, Křemenová, Vyhnánková, Kočvarová

Děkuji za pochopení

Velká cena Tábora

závod KPMG a ZPMG

KDY: 5.11. 2016

KDETělocvična TJ Sokol Tábor, Fügnerova 822, Tábor

           Podrobnější informace o kategoriích naleznete v sekci Termíny závodů.

INFORMACE PRO RODIČE - ÚTERNÍ TRÉNINKY

Žádáme rodiče gymnastek navštěvující úterní trénink - tj. od ročníku 2010 a starší, aby nezůstávali sedět v tělocvičně, nevodili s sebou mladší sourozence, nepovídali si a především netelefonovali.

Všechny tyto podněty velmi ruší trénink, soustředění trenérek i samotných dětí. Vzhledem k velkému počtu dětí v tělocvičně se každý další ruch stává nevítaným vyrušením.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete odejít, potom prosím zůstaňte na balkoně. 

Děkujeme za respektování naší žádosti. 

Vystoupení na Střelnici

Tento pátek 9. 9. 2016 proběhne první nácvik vystoupení na 28. října 2016 pro vybrané gymnastky: Kateřina Vyhnánková, Daniela Kočvarová, Iveta Křemenová, Laura Stuchlíková, Anna Křížková.

Sraz: tělocvična ZŠ Zborovská, od 17:00 - 18:00

1. trénink ve školním roce 2016/ 2017

Tento čtvrtek 1. září 2016  trénink pouze pro vybrané závodnice: Anna Křížková, Denisa Němečková, Iveta Křemenová.

Náplní tréninku bude tvorba a nácvik volných sestav. Prosím nezapomeňte doma CD s hudbou na sestavu!! Pokud nebudete moci přijít, dejte prosím vědět s předstihem.

 

Ostatní skupiny začínají dle rozvrhu tréninků následující týden 5. -11. 9. 2016

Těšíme se na vás!

Letní soustředění 2016

Fotografie z letošního soustředění naleznete v sekci fotogalerie, v podsekci soustředění 2016

Letní prázdniny

Přejeme vám všem krásné prázdniny.

Budeme se na vás těšit na letním soustředění a v následujícím školním roce.

Jsme rády, že vás gymnastika s námi baví. 

Trenérky Eva a Markéta

Soustředění 2016 - důležité informace!!!

z důvodu neserióznosti hotelu Fontána dochází k těmto změnám:

1) Termín: 14. – 20. srpna 2016

2) Sraz: 14. 8. v 16hod (začátek večeří)

3) Ukončení: 20. 8. v 9.30 (konec snídaní)

4) Místo: RZ Radost, Sedlice – Dol 104

5) Cena: 2.900 Kč (bude vám vráceno 500Kč)

S sebou nezapomenout: soustředění bude zaměřeno více kondičně, nezapomeňte prosím na pořádné botasky, dlouhé i krátké legíny, holinky, pláštěnku, kšiltovku, opalovací krém a větrovku. Ostatní věci zůstávají z předchozí seznamu.

www.rz-radost.cz

Na těchto webových stránkách se můžete podívat na náhradní místo pobytu pro letošní soustředění. 

 

Poslední trénink v tomto školním roce

Poslední trénink pro starší závodnice bude v úterý 28. 6. 2016, jako obvykle od 16:00 do 18:00 hodin. V druhé polovině tréninku budou dívky prezentovat své vlastní vymyšlené sestavy.

Na 17:00 zveme rodiče, aby se přišli podívat a podpořit jejich výkony. 

 

Informace pro přípravku

Poslední trénink přípravky proběhne ve čtvrtek 30. 6. 2016.

Táborský přebor 2016

Kulhavá Marie: 3. místo

Závodnice chválíme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Fotografie z Táborského přeboru si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie, v podsekci Táborský přebor 2016.

Táborský přebor

sobota 11. 6. 2016 - tělocvična TJ Sokol Tábor

sraz v 13:00

začátek závodu 13:15

Použijte hlavní vchod z Budějovické ulice!

kategorie ZPMG:

            0. E - 2012 - 1 sestava

            0. D - 2011 - 1 sestava

            0. C - 2010 - 1 sestava

            0. B - 2010 - 2 sestavy

            0. A - 2009 - 2 sestavy

            I.B - 2008 - BN + švihadlo

            I.A - 2007 - BN + švihadlo

            II. - 2006 + 2005 - Obruč a švihadlo

            III. - 2003 + 2002 - Míč + obruč

kategorie KPMG :

           I. - 2007 a ml - BN

           II.- 2005 + 2006 - BN

Zrušení tréninku

Tento čtvrtek 26. 5. 2016 odpadá trénink oběma skupinám.

Děkujeme za pochopení.

Oblastní přebor 2016

Šurcová Kristýna: 3. místo

I. kategorie - Křemenová Iveta: 11. místo

KP V. kategorie- Roztočilová Markéta: 2. místo

Všem závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

Fotografie ze závodu naleznete v sekci Fotogalerie, v podsekci Oblastní přebor 2016.

 

Přehled tréninků v příštím školním roce

1) Skupina A – závodnice od r.2009 a starší – nic se nemění:

                                         úterý 16-18……….…velká tělocvična

                                         čtvrtek 15-17……….malý sál   

2) Skupina B – starší přípravka – r.2010:

                                         pondělí 17-18………………malý sál

                                         úterý 16-17………………….velká tělocvična (se skupinou A)

3) Skupina C – mladší přípravka – r.2011 a mladší:

                                         pondělí 16-17………………….malý sál

                                         čtvrtek 17-18…………………..malý sál

Jarní pohoda 2016

kategorie 0. Ca - Syrová Antonie: 5. místo

                      - Filipová Eliška: 6. místo

kategorie KP V. - Roztočilová Markéta: 3. místo

 

Kompletní výsledky jsou k dispozici v sekci Výsledky závodů.

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu.

 

Vystoupení České Budějovice 2016

Děkujeme dívkám za skvělou reprezentaci oddílu v Českých Budějovicích.

Fotografie si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie, v podsekci Vystoupení České Budějovice 2016

Žďárská pampeliška 2016

Karolíně a Kateřině děkujeme za předvedené výkony a blahopřejeme k úspěchu.

Fotografie ze závodu Žďárská pampeliška 2016 si můžete prohlédnout ve Fotogalerii, v podsekci Žďárská pampeliška 2016.

Kompletní výsledky ze závodu naleznete v sekci Výsledky závodů.

Velikonoční kraslice 2016

Fotografie ze závodu Velikonoční kraslice 2016 si můžete prohlédnout ve Fotogalerii, v podsekci Velikonoční kraslice 2016.

Velikonoční kraslice 2016

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a blahopřejeme k úspěchu.

Kompletní výsledky naleznete v sekci Výsledky závodů.

Letní soustředění 2016

V tomto týdnu byla dětem rozdána malá anketa týkající se letního soustředění 2016. Z důvodu malého zájmu o soustředění na Lipně, zvažujeme možnost udělat soustředění formou příměstského tábora.

Prosíme rodiče o vyplnění ankety a vrácení trenérkám nejpozději do 23. 3. 2016

Děkujeme

 

  1. Mám zájem o letní soustředění na Lipně (v termínu 13.- 20. 8. 2016)
  2. Mám zájem o příměstský tábor - ve stejném termínu
  3. Je mi to jedno
  4. Nemám vůbec zájem o soustředění

Velikonoční kraslice 2016

Sobota 19.3. 2016 - tělocvična TJ Sokol Tábor

Dopoledne- závod 0. kategorie (ročníky 2009, 2010, 2011 a ml.)

                - sraz v 8:15 hod. (použijte označenou šatnu v přízemí)

                - 8:30 - 8:35 rozcvičení s hudbou na závodní ploše

                - 9:30 - zahájení závodu

                - ukončení cca ve 12:00

 

odpoledne - závod starších kategorií (ročníky 2008 a starší)

                - sraz v 11 hod. (pokud se urychlí ranní závod, bude se začínat dříve, než je                                    plánováno)

                -rozcvičení - 12:30 (nebo po ukončení ranního závodu)

                - zahájení- 13:30 (nebo dříve)

                - předpokládaný konec - 17:30

Náčiní

K dispozici gymnastické značkové náčiní po starších závodnicích.

Bližší informace u trenérek.

Modro - stříbrný Sasaki míč - 1500,- Kč

Kužele černé gumové Pastorelli - 700,- Kč

Informace pro rodiče

1)

Prosíme o zaplacení příspěvků na 2. pololetí

2)

Velikonoční kraslice 

závod pro závodnice KPMG + ZPMG

Kdy: sobota 19. 3. 2016

kde: Sokolovna

Počítáme s účastí všech závodnic, pokud nemáte zájem, odhlašte se do 15. února

Neplatí pro závodnice 2004 a starší.

3)

Do 15. 2. 2016 řekněte trenérkám, zda máte nebo nemáte zájem o letní soustředění v termínu 13. - 20. 8. (Týden u Lipna, loňská cena byla 3 200 Kč)

Nejde o přihlášku, jen o zjištění zájmu. Pro představu můžete nahlédnout do Fotogalerie Soustředění 2015.

4) 

16. 4. 2016 závod ve Žďáru nad Sázavou: Žďárská Pampeliška

5) 

17. 4. 2016 - vystoupení v Českých Budějovicích

Týká se závodnic Kateřiny Vyhnánkové + Karolíny Mrázkové

6) 

Přineste 1 průkazkovou fotku na průkazy závodnic ČSMG. Pokud jste již dávali loni, tak nemusíte. Průkazka je stále platná. 

Po jarních prázdninách je nutné absolvovat prohlídku u lékaře. Bez této prohlídky nesmí závodnice startovat na oblastním přeboru, ale i na žádných dalších závodech. Bližší informace na tréninku.

 

 

 Fotogalerii závodnic naleznete v sekci O nás.

Vánoční trénink 2015

Fotografie z vánočního tréninku starších závodnic si můžete prohlédnout ve Fotogalerii v podsekci Vánoční trénink 2015.

Zároveň připomínáme, že tréninky začínají již následující týden - tj. od 4. ledna dle rozvrhu.

přípravka: od 4. ledna

starší závodnice: od 5. ledna

Těšíme se na vás.

Krásné vánoce a hodně štěstí a sportovních úspěchů v nadcházejícím roce 2016.

Vánoční kapřík 2015

Färberová Nicol - 3. místo

Kompletní výsledky najdete v sekci Výsledky závodů.

Fotografie ze závodu naleznete v sekci Fotogalerie, v podsekci Vánoční kapřík 2015.

Závodnicím děkujeme za předvedené výkony a blahopřejeme k úspěchu.

 

Zrušení úterního tréninku

Ze zdravotních důvodů je zrušen i trénink v úterý 1. 12. 2015 pro starší závodnice.

Děkuji za pochopení.

Zrušení pondělního tréninku

Ze zdravotních důvodů je zrušen trénink přípravky toto pondělí 30. 11. 2015

Děkuji za pochopení. 

Vánoční kapřík 2015

Termín: 6. 12. 2015 

Místo konání: Sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina, nám. Fr. Křižíka, Tábor

Sraz: 8:15 hod.

Startovné: 200,-Kč za závodnici cvičící dvě sestavy, 100,- Kč za závodnici cvičící jednu sestavu

                 Startovné budeme vybírat během tréninků v příštím týdnu.

S sebou: závodní dres, ťapky (kdo má), náčiní (kdo s ním závodí), tepláky + mikinu (v hale bývá chchladno), přezůvky, gumičky a sponky (vlasy nesmí být rozpuštěné- nejlépe dětem učesat drdrdol nebo culík).

Prosíme všechny (i diváky) o přezutí do haly i na tribunu. (Kdo nebude mít přezutí nebude vpuštěn ani do haly ani na tribunu).

Podrobnosti o kategoriích a časovém rozpisu viz. sekce Termíny závodů.

Zrušení tréninků

Tento čtvrtek 12.11. 2015 odpadají oba tréninky z pracovních důvodů. 

 

Den republiky 2015

    Společné vystoupení z GSK Tábor na oslavě Dne republiky na Střelnici v Táboře. 

Závodnicím děkujeme za skvělou reprezentaci.

Podzimní prázdniny

Tento čtvrtek 29. 10. 2015 odpadají oba tréninky z důvodu podzimních prázdnin.

Krásné prázdniny

 

PLATBA MODERNÍ GYMNASTIKY

  • do konce prosince 2015 se platí:

                          1x týdně 1 hodina………………………………..500,-Kč

                          2x týdně 1 hodina (přípravka)……………800,-Kč

                          2x týdně 2 hodiny………………………………..1100,-Kč

 

  • číslo účtu:   12439301/0100
  • variabilní symbol:  13 + datum narození  (ddmmrrrr)

               (např. 5.1.2010………………1305012010)

  • do poznámky dejte jméno dítěte

Rozpis aktuálních tréninků pro rok 2015/2016 naleznete v sekci Tréninky.

Začínáme od 1.9.2015

Soustředění 2015

Společné soustředění s GSK Tábor. Fotografie si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie.

Oblastní přebor 2015

kategorie 0.C : Němečková Denisa- 9. místo

kategorie 0.B : Svitáková Erika- 6. místo

kategorie I.: Vyhnánková Kateřina- 20. místo

kategorie II.: Mrázková Karolína- 16. místo

kategorie III.: Čermáková Anna- 7. místo

Kompletní výsledky závodu si můžete prohlédnout v sekci Výsledky závodů.

Sokolská akademie 2014

Fotografie ze sokolské akademie jsou k dispozici v sekci Fotogalerie.